GaldamirTV

Na dobry początek

Na dobry początek tej witryny powinienem pewnie stworzyć jakiś wyjątkowy wpis, który na zawsze pozostanie w pamięci czytelników… ale jakoś nic szczególnego nie przychodzi mi do głowy:)

Nie zmienia to jednak faktu, że moja radość związana z powstaniem tego miejsca jest przeogromna. Prace trwały długo, toczyły się z przerwami i niemałymi trudnościami, ale to pozostawiam już za sobą. Nieśmiało i z nadzieją zerkam w przyszłość. (…)

Oby nadchodzący czas był dla nas wszystkich lepszy niż moglibyśmy sobie wymarzyć.

Przerwa w nagrywaniu przeze mnie materiałów na kanał YouTube była długa, ale stwierdzam, że było warto. Powstała ładna i estetyczna witryna, z której zamierzam aktywnie korzystać. Dobrze jest zrobić coś wykorzystując własne zdolności i umiejętności, ze wsparciem najbliższych.

Chciałbym z tego miejsca podziękować osobom, które przyczyniły się do powstania tej strony. Mojej żonie, Dorocie, która dzielnie znosiła kolejne pytania o wygląd powstających elementów i całości witryny. Nieoceniona była także pomoc dwóch moich znajomych – Piotra i Michała – którzy swoimi radami i wiedzą wspomagali mnie w tworzeniu galdamir.tv.

Wielkie podziękowania dla Was za poświęcony czas i wkład pracy! „Niech moc będzie z Wami!”

Add Comment