a

Lorem ipsum dolor sit amet, elit eget consectetuer adipiscing aenean dolor

GaldamirTV – kanał YouTube z materiałami o grach komputerowych

O mnie

Mam na imię Sławek, ale w Internecie jestem znany jako Galdamir. Urodziłem się w 1986 roku w Gdańsku gdzie mieszkam i pracuję. Ukończyłem Uniwersytet Gdański z tytułem magistra i od kilku lat pracują jako nauczyciel.

Pomysł założenia samodzielnego kanału na YouTube zakiełkował w mojej głowie mniej więcej we wrześniu 2012 roku. Przyglądałem się wtedy bacznie zwłaszcza scenie e-sportu, a dokładniej rozgrywkom ze Starcrafta 2. To był pierwszy bodziec, by swoje zainteresowanie grami połączyć z jakimś konkretnym działaniem. Drugim było poszukiwanie gry w czasie wakacji w roku 2012 w oparciu o opinie osób przygotowujących materiały video z gier.

Do powstania kanału na YT droga była jednak wtedy daleka. To był zaledwie pomysł. Niemało czasu zajęła mi nauka podstaw związanych z obródką dźwięku i samego video. Nie obyło się też bez inwestycji w sprzęt – początkowo jedynie mikrofon, dysk i kamera o lepszej rozdzielczości. Dziś dysponuje już sprzętem, który umożliwia mi dużo lepszą jakość filmów i streamowanie rozgrywek na żywo.

Poza pedagogicznymi zainteresowaniami związanymi z moim wykształceniem od lat moją pasją były gry i komputery. Miałem nawet związane z tym pomysły dotyczące studiów i pracy. Życie potoczyło się jednak inaczej.

Mam nadzieję, że przygotowywane przeze mnie materiały z gier ułatwią Wam podjęcie decyzji dotyczącej ich ewentualnego zakupu. Tak czy inaczej bawcie się dobrze!